D kategorija

D kategorija Vilniuje –  automobiliai, skirti vežti keleivius ir turintys daugiau kaip aštuonias sėdimąsias vietas be vairuotojo vietos. Šie automobiliai gali būti sujungti su priekaba, kurios didžiausioji leidžiamoji masė ne didesnė kaip 750 kg. Minimalus amžius nuo kurio leidžiama įgyti teisę vairuoti transporto priemones D kategorija yra 18 metų (vežti keleivius reguliariais reisais, jeigu maršrutas ne ilgesnis kaip 50 km, ir tik teisės aktų nustatyta tvarka įgijus pradinę profesinę kvalifikaciją vežti keleivius), 21 metai (vežti keleivius reguliariais reisais, jeigu maršrutas ne ilgesnis kaip 50 km, arba tik teisės aktų nustatyta tvarka įgijus pradinę profesinę kvalifikaciją vežti keleivius), arba 24 metai. taip pat galima baigti bendrus kursus C+CE+D kategorijoms įgyti.

  1. 45 akademinių valandų praktinis mokymas;
  2. 64 akademinių vlandų teorinis mokymas;
  3. 50 valandų KET testų KET bilietų mokymas;
  4. CE kategorijos vairavimo kursų trukmė nuo 3 savaičių iki 6 savaičių. Terminas priklauso nuo mokymo intensyvumo, tai reiškia nuo to, kiek laiko mokinys gali skirti per dieną mokymui;
  5. Atvykstant į kursus su savimi turėkite asmens dokumentą bei B kategorijos vairuotojo pažymėjimą;
  6. Organizuojame medicininę apžiūrą ir pirmosios medicininės pagalbos kursus;
  7. Su mūsų transporto priemone galėsite laikyti vairavimo egzaminus Regitroje!

Norintys įgyti D kategorija Vilniuje

(sunkvežimis, vilkikas + priekaba, puspriekabė) vairuotojo pažymėjimą, privalo būti įgiję B kategorijos vairuotojo pažymėjimą ir būti ne jaunesni negu 21 metų. Norintys įsidarbinti ir dirbti vairuotojais – ekspeditoriais privaloma papildomai baigti pradinės profesinės kvalifikacijos kursus 95 kodas. D kategorijų teorijos kursą privaloma mokytis grupėje, tai reiškia, kad D kategorijos vairavimo teorijos negalima laikyti Regitroje Eksternu, bet namuose Jūs tai galite daryti, nes vyksta Online Nuotoliniai KET mokymai, tačiau siekiant įgyti D kategorija Vilniuje vairavimo pažymėjimą, teorijos egzaminui galima ruoštis savarankiškai turint C1 arba D kategorijos vairuotojo pažymėjimą.

Asmenims, siekiantiems dirbti D kategorija Vilniuje

ar dirbantiems krovininių automobilių vairuotojais, taip pat privaloma įgyti ir profesinę kvalifikaciją kroviniams vežti – 95 kodą. Reikia nepamiršti ir išsiimti vairuotojo kortelę Lietuvos Transporto Saugos Administracijoje

D KATEGORIJA: Visa, Ką Reikia Žinoti Ateities Autobusų Vairuotojams

Autobusai – neatsiejama mūsų kasdienio gyvenimo dalis. Jie priklauso viešojo transporto sektoriui ir yra būtini žmonėms, kurie keliauja į darbą, mokyklą ar kitur. Bet kas vairuoja šiuos didžiulius transporto priemonių kolosus? Čia į pagalbą ateina “D KATEGORIJA”.

Kas yra D Kategorija?

“D KATEGORIJA” yra vairuotojo teisės, leidžiančios vairuoti autobusus, kurie gali talpinti daugiau nei 8 keleivius (neįskaitant vairuotojo). Tai reiškia, kad vairuotojas, turintis šią kategoriją, gali vairuoti tiek vietinius, tiek tarptautinius autobusus, tiek miestiečių, tiek kaimo zonose.

Kaip Įgyti D Kategoriją?

Norint įgyti “D KATEGORIJA”, būtina pereiti specialius mokymus ir išlaikyti tiek teorines, tiek praktines egzaminų dalis. Mokymai apima saugų vairavimą, keleivių saugumo užtikrinimą, avarinių situacijų valdymą ir kitus esminius dalykus.

Kodėl D Kategorija yra Svarbi?

Autobusų vairuotojas yra atsakingas ne tik už savo saugumą, bet ir už visų keleivių saugumą. Todėl “D KATEGORIJA” užtikrina, kad vairuotojas yra pakankamai kompetentingas ir gerai pasirengęs šiai atsakomybei.

Kas gali tapti D Kategorijos Vairuotoju?

Nors teoriškai bet kuris asmuo, turintis pagrindinę vairuotojo teisę, gali siekti “D KATEGORIJA”, tam tikros asmeninės savybės, pavyzdžiui, kantrybė, atsakingumas ir komunikacija, yra labai vertinamos šioje profesijoje.

Perspektyvos su D Kategorija Vairuotojas, turintis “D KATEGORIJA”, gali dirbti ne tik šalyje, bet ir tarptautiniuose maršrutuose, dalyvauti turistiniuose kelionėse ar netgi vairuoti specializuotus autobusus, pavyzdžiui, oro uosto pervežimo autobusus.

D Kategorija – Ne Tik Profesija

Bet Ir Aistra Dažnai vairuotojai, dirbantys su “D KATEGORIJA”, teigia, kad jie ne tik mėgaujasi savo darbu, bet ir jaučia didelį pasididžiavimą galėdami tarnauti žmonėms, padėti jiems pasiekti jų kelionės tikslą.

Išvada “D KATEGORIJA” atveria daugybę galimybių tiems, kurie nori tapti dalimi autobusų vairuotojų bendruomenės. Ne tik tai yra gerai apmokama profesija, bet ir profesija, kurioje galima jausti didelį pasitenkinimą ir padaryti skirtumą kiekvieno keleivio gyvenime.