C KATEGORIJA

C kategorija Vilniuje – automobiliai, kurie nepriskiriami D1 ir D kategorijoms ir kurių didžiausioji leidžiamoji masė didesnė kaip 3 500 kg; šios kategorijos automobiliai gali būti sujungti su priekabomis, kurių didžiausioji leidžiamoji masė ne didesnė kaip 750 kg. Minimalus amžius, nuo kurio leidžiama įgyti teisę vairuoti C kategorijos transporto priemones, yra 18 metų (tik teisės aktų nustatyta tvarka įgijus pradinę profesinę kvalifikaciją vežti krovinius) arba 21 metai. Taip pat galima mokytis kartu  C ir CE kategorijas.

 1. 45 akademinių valandų praktinis mokymas;
 2. 64 akademinių vlandų teorinis mokymas;
 3. 50 valandų KET testų KET bilietų mokymas;
 4. C kategorijos vairavimo kursų trukmė nuo 3 savaičių iki 6 savaičių. Terminas priklauso nuo mokymo intensyvumo, tai reiškia nuo to, kiek laiko mokinys gali skirti per dieną mokymui;
 5. Atvykstant į kursus su savimi turėkite asmens dokumentą bei B kategorijos vairuotojo pažymėjimą;
 6. Organizuojame medicininę apžiūrą ir pirmosios medicininės pagalbos kursus;
 7. Su mūsų transporto priemone galėsite laikyti vairavimo egzaminus Regitroje!

Norintys įgyti C kategorija

(sunkvežimis, vilkikas + priekaba, puspriekabė) vairuotojo pažymėjimą, privalo būti įgiję B kategorijos vairuotojo pažymėjimą ir būti ne jaunesni negu 21 metų. Norintys įsidarbinti ir dirbti vairuotojais – ekspeditoriais privaloma papildomai baigti pradinės profesinės kvalifikacijos kursus 95 kodas. C, CE kategorijų teorijos kursą privaloma mokytis grupėje, tai reiškia, kad C kategorijos vairavimo teorijos negalima laikyti Regitroje Eksternu, bet namuose Jūs tai galite daryti, nes vyksta Online Nuotoliniai KET mokymai, tačiau siekiant įgyti C kategorija Vilniuje vairavimo pažymėjimą, teorijos egzaminui galima ruoštis savarankiškai turint C1 arba D kategorijos vairuotojo pažymėjimą.

Asmenims, siekiantiems dirbti C kategorija Vilniuje

ar dirbantiems krovininių automobilių vairuotojais, taip pat privaloma įgyti ir profesinę kvalifikaciją kroviniams vežti – 95 kodą. Reikia nepamiršti ir išsiimti vairuotojo kortelę Lietuvos Transporto Saugos Administracijoje

C Kategorija Kursai: Kelias Į Profesionalią Vairavimo Karjerą

Sunkvežimiai ir komerciniai automobiliai užima lemiamą vietą mūsų kasdieniame gyvenime. Nuo prekių pristatymo iki statybos – šie transporto priemonės atlieka esminę funkciją. Tačiau norint vairuoti šiuos milžiniškus automobilius, reikalingi specialūs įgūdžiai ir licencijos, kurie įgyjami C kategorija kursuose.

Kodėl C Kategorija Kursai Yra Svarbūs?

 1. Saugumas: Sunkvežimiai ir komerciniai automobiliai yra daug didesni už įprastas transporto priemones, todėl juos vairuojant reikia didesnio dėmesingumo ir atsargumo. Mokymuose dėmesys skiriamas saugiam vairavimui, techniniams aspektams ir kitiems su vairavimu susijusiems klausimams.
 2. Profesinės Galimybės: Įgijus C kategoriją, atveria galimybę dirbti įvairiose srityse: prekių pristatymas, tarptautinis transportavimas, darbas statybvietėse ir kt.
 3. Paklausa Rinkoje: C kategorijos vairuotojai yra labai paklaūsūs darbo rinkoje, nes komercinis transportas yra neatsiejama bet kurio verslo dalis.

C Kategorija Kursų Struktūra

Teorija: Kursantai mokomi pagrindinių vairavimo taisyklių, transporto priemonių technikos, saugaus vairavimo principų ir avarinių situacijų valdymo.

Praktika: Mokymosi procese didelis dėmesys skiriamas praktiniam vairavimui, kur kursantai mokosi valdyti transporto priemonę realiose situacijose, su realiomis kliūtimis ir sąlygomis.

Egzaminai: Baigiant kursus, kursantai laikyti tiek teorinį, tiek praktinį egzaminą, kurių metu patikrinama jų kompetencija.

Kaip Pasirinkti C Kategorija Kursus?

 1. Reputacija: Svarbu rinktis tokius kursus, kurie turi gerą reputaciją ir teigiamus atsiliepimus.
 2. Kvalifikacija: Mokytojų patirtis ir kvalifikacija yra lemiamas veiksnys renkantis kursus.
 3. Kainos ir Programos: Gerai įvertinkite, ką kursai siūlo už jūsų investuotą pinigų sumą.

C Kategorijos Vairuotojo Profesijos Iššūkiai

C kategorijos vairuotojas turi būti pasirengęs įvairioms situacijoms: nuo ilgų kelionių, sudėtingų krovinių, techninių gedimų iki staigių oro sąlygų pasikeitimų. Tačiau šie iššūkiai taip pat suteikia galimybę tobulėti, mokytis ir kurti sėkmingą karjerą.

Išvada

C kategorija kursai yra puiki galimybė tiems, kurie svajoja apie karjerą vairavimo srityje. Įgijus reikiamą licenciją, atveria ne tik galimybė dirbti įvairiose srityse, bet ir nuolat tobulėti, mokytis naujų dalykų ir kurti sėkmingą profesinę ateitį.