CE KATEGORIJA VILNIUJE

CE kategorija Vilniuje –  C kategorijos automobilio ir priekabos, kurios leidžiama maksimali masė didesnė kaip 750 kg, junginiai. Minimalus amžius, nuo kurio leidžiama įgyti teisę vairuoti CE kategorijos transporto priemones, yra 18 metų (tik teisės aktų nustatyta tvarka įgijus pradinę profesinę kvalifikaciją vežti krovinius) arba 21 metai.

  1. 45 akademinių valandų praktinis mokymas;
  2. 64 akademinių vlandų teorinis mokymas;
  3. 50 valandų KET testų KET bilietų mokymas;
  4. CE kategorijos vairavimo kursų trukmė nuo 3 savaičių iki 6 savaičių. Terminas priklauso nuo mokymo intensyvumo, tai reiškia nuo to, kiek laiko mokinys gali skirti per dieną mokymui;
  5. Atvykstant į kursus su savimi turėkite asmens dokumentą bei B kategorijos vairuotojo pažymėjimą;
  6. Organizuojame medicininę apžiūrą ir pirmosios medicininės pagalbos kursus;
  7. Su mūsų transporto priemone galėsite laikyti vairavimo egzaminus Regitroje!

Norintys įgyti CE kategorija Vilniuje

(sunkvežimis, vilkikas + priekaba, puspriekabė) vairuotojo pažymėjimą, privalo būti įgiję B kategorijos vairuotojo pažymėjimą ir būti ne jaunesni negu 21 metų. Norintys įsidarbinti ir dirbti vairuotojais – ekspeditoriais privaloma papildomai baigti pradinės profesinės kvalifikacijos kursus 95 kodas. C, CE kategorijų teorijos kursą privaloma mokytis grupėje, tai reiškia, kad CE kategorijos vairavimo teorijos negalima laikyti Regitroje Eksternu, bet namuose Jūs tai galite daryti, nes vyksta Online Nuotoliniai KET mokymai, tačiau siekiant įgyti CE kategorija Vilniuje vairavimo pažymėjimą, teorijos egzaminui galima ruoštis savarankiškai turint C1 arba D kategorijos vairuotojo pažymėjimą.

Asmenims, siekiantiems dirbti CE kategorija Vilniuje

ar dirbantiems krovininių automobilių vairuotojais, taip pat privaloma įgyti ir profesinę kvalifikaciją kroviniams vežti – 95 kodą. Reikia nepamiršti ir išsiimti vairuotojo kortelę Lietuvos Transporto Saugos Administracijoje LTSA

CE Kategorija: Visapusiškas Vadovas

Transporto priemonių vairuotojų licencijavimas yra esminis saugumo aspektas Europos keliuose. Tai užtikrina, kad vairuotojai turi reikiamą patirtį ir žinias valdyti specifines transporto priemones. Vienas iš šių licencijavimo kategorijų yra “CE KATEGORIJA”.

Kas yra CE Kategorija?

CE KATEGORIJA leidžia asmeniui vairuoti sunkvežimius su priekaba, kurių bendra masė didesnė nei 750 kg. Tai apima didžiąją dalį komercinių sunkvežimių, kurie yra naudojami tokiems tikslams kaip prekių gabenimas ar statybinė technika. Šios kategorijos vairuotojai dažnai yra laikomi aukščiausios klasės profesionalais dėl jų gebėjimo valdyti tokią didelę techniką.

Kam Reikalinga CE Kategorija?

Jeigu planuojate dirbti kaip profesionalus sunkvežimio vairuotojas, jums gali prireikti “CE KATEGORIJA” vairuotojo pažymėjimo. Be šios kategorijos, negalėsite vairuoti didelių sunkvežimių su priekabomis Europos Sąjungoje. Ši kategorija yra būtina tiek privačioms įmonėms, tiek tarptautinėms logistikos bendrovėms.

Kaip gauti CE Kategoriją?

Norint gauti “CE KATEGORIJA” pažymėjimą, reikia įveikti tam tikrus mokymus ir testus, kurie užtikrina jūsų gebėjimą saugiai vairuoti sunkiąją techniką. Procesas gali skirtis priklausomai nuo šalies, tačiau paprastai apima teorinę ir praktinę dalį. Šie mokymai dažnai apima avarinės situacijos valdymą, saugų krovinių pakrovimą ir iškrovimą, bei kitas svarbias temas.

Reikalingos įgūdžiai CE Kategorijos vairuotojams Vairuojant sunkvežimį, reikia ne tik techninių žinių, bet ir tam tikrų asmeninių savybių. Sunkvežimio vairuotojas turėtų būti atsakingas, kantrus, ir pasirengęs dirbti ilgas valandas. Be to, jis turėtų mokėti bendrauti su klientais, kolegomis ir kitais kelių dalyviais.

Plėtotės galimybės Po “CE KATEGORIJA”

pažymėjimo įgijimo, vairuotojas gali toliau mokytis ir gauti papildomas specializacijas, pavyzdžiui, pavojingų medžiagų vežimo sertifikatą. Tai gali padėti gauti aukštesnį atlyginimą ir geriau įsitvirtinti darbo rinkoje.

Išvada “CE KATEGORIJA”

yra svarbus žingsnis tiems, kurie nori tapti profesionaliais sunkvežimio vairuotojais. Nepaisant ilgų mokymų ir testų, ši profesija gali būti labai atlyginama tiek finansiškai, tiek asmeniniu požiūriu.